Посольство України в Австралії

, Київ 07:55

Посольство України в Австралії привітало українських випускників King's Own Institute

07 липня, 10:28
7 червня 2017 року в приміщенні Holme Building USYD  відбувся випуск студентів вищого навчального закладу King's Own Institute - який розташований в центрі Сіднею та готує спеціалістів в сфері бізнесу та фінансів
Перший секретар з політичних питань Посольства України в Австралії Галина Юсип'юк взяла участь у випусній церемонії King's Own Institute (Сідней), який готує спеціалістів у сфері бізнесу та фінансів, відбувся черговий випуск студентів, серед яких, у числі найкращих, декілька українців.
Представник посольства привітала українських випускників і закликала їх використувувати  здобуті за кордоном знання для розбудови України.

Участь у церемонії взяли теперішні та майбутні українські студенти, представники австралійської влади, а також представники посольств різних країн, студенти з яких теж навчаються в інституті.

Наразі у King's Own Institute студіюють дванадцять українців, навчальний заклад має партнерські зв'язки з навчальними закладами України і служить мостом освітньої і наукової співпраці між країнами. Частина випускників успішно працює в Австралії і є активною та органічною частиною української громади.

Останні новини

Kонкурс дитячого малюнка "Моя Україна" з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України | 14 серпня, 10:45

Творчі роботи приймаються до 24 серпня цього року.

В Українському центрі Канберри пройшов вечір "Євробачення" | 13 травня, 03:47

Найвитриваліші представники української громади Канберри, Посольства України в Австралії, іноземного дипкорпусу та австралійська молодь взяли участь у вечірці з нагоди "Євробачення 2017" в Українському православному центрі Канберри. 

Посол України Микола Кулініч зустрівся із сенатором Катериною Білик | 09 травня, 03:54

Посол України Микола Кулініч зустрівся з заступником Глави парламенської групи дружби Австралія - Україна сенатором Катериною Білик.

Посол України Микола Кулініч зустрівся з членами української антарктичної делегації | 08 травня, 03:59

Посол України Микола Кулініч зустрівся з членами української антарктичної делегації для обговорення перспектив двостороннього та багатосторонього співробітництва на антарктичному напрямку