Посольство України в Австралії

, Київ 12:47

Посольство України в Австралії привітало українських випускників King's Own Institute

07 липня 2017, 10:28
7 червня 2017 року в приміщенні Holme Building USYD  відбувся випуск студентів вищого навчального закладу King's Own Institute - який розташований в центрі Сіднею та готує спеціалістів в сфері бізнесу та фінансів
Перший секретар з політичних питань Посольства України в Австралії Галина Юсип'юк взяла участь у випусній церемонії King's Own Institute (Сідней), який готує спеціалістів у сфері бізнесу та фінансів, відбувся черговий випуск студентів, серед яких, у числі найкращих, декілька українців.
Представник посольства привітала українських випускників і закликала їх використувувати  здобуті за кордоном знання для розбудови України.

Участь у церемонії взяли теперішні та майбутні українські студенти, представники австралійської влади, а також представники посольств різних країн, студенти з яких теж навчаються в інституті.

Наразі у King's Own Institute студіюють дванадцять українців, навчальний заклад має партнерські зв'язки з навчальними закладами України і служить мостом освітньої і наукової співпраці між країнами. Частина випускників успішно працює в Австралії і є активною та органічною частиною української громади.

Останні новини

У Сіднеї відкрилося почесне консульство України | 18 грудня 2017, 08:57

Урочиста церемонія відкриття Почесного консульcтва України в Сіднеї - першого в історії двосторонніх українсько-австралійських відносин - відбулася у неділю за участі представників австралійської влади, посольства України в Австралії та керівництва українських організацій Австралії.

Посол Микола Кулініч взяв участь в церемонії випуску українського офіцера, що навчався в Оборонному коледжі Австралії | 06 грудня 2017, 02:22

У день української армії Посол України Микола Кулініч привітав українського офіцера Костянтина Козьму, який протягом року навчався в Оборонному коледжі Австралії у рамках програми з підтмрики української армії, отримав диплом магістра "військових та оборонних наук" АНУ.

Різдво в Канберрі розпочалося з українського вертепу | 02 грудня 2017, 03:13

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Сіднея та сіднейського відділення СУМ, відбувся в мультикультурному центрі Канберри, розташованому у центрі австралійської столиці.

Верхня палата австралійського парламенту ухвалила заяву до 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні. | 28 листопада 2017, 02:32

У заяві австралійський Сенат засудив дії сталінського режиму, спрямовані на знищення національних, культурних та релігійних прав українців, а також нагадав, що внаслідок свідомих дій цього режиму в 1932-33 роках майже 7 млн українців померли від голоду. 

У столиці Австралії Канберрі пройшли урочисті заходи з нагоди 85-ї річниці Голодомору 1932-33 років в Україні | 26 листопада 2017, 02:39

оминальні урочистості в австралійській столиці традиційно пройшли біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, спорудженому за проектом Юрія Менцінського і розташованому на території Українського православного центру.