Посольство України в Австралії

, Київ 12:38

Керівництво Міністрества юстиції України бере участь у конференції Міжнарордної асоціації адвокатів в Сіднеї

11 жовтня 2017, 03:30

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром, яка бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї, зустрілася з австралійськими правниками українського походження.
Участь у зустрічі з керівництвом українського Мін’юсту взяло 14 юристів українського походження із штату Новий Південний Уельс, а також голова української громади Сіднея Марко Шумський та Почесний консул України в Сіднеї Ярослав Дума.
Особливу увагу під час зустрічі було приділено боротьбі з корупцією, новаціям у системі відбору на посади суддів Верховного Суду України, діяльності Державної виконавчої служби та останнім законопректам про статус Донбасу.
Ось як прокоментувала цю зустріч Роксолана Ремеді, старший юрист міжнародної юридичної фірми Kennedys Law: “Нас ознайомили з останніми законодавчими ініціативами, спрямованими на зменшення бюрократії та корупції у системі юстиції України... Схоже, що при владі в Україні перебуває амбітна молодь, яка повільно, але неухильно рухає Україну у правильному напрямку”.

Останні новини

У Сіднеї відкрилося почесне консульство України | 18 грудня 2017, 08:57

Урочиста церемонія відкриття Почесного консульcтва України в Сіднеї - першого в історії двосторонніх українсько-австралійських відносин - відбулася у неділю за участі представників австралійської влади, посольства України в Австралії та керівництва українських організацій Австралії.

Посол Микола Кулініч взяв участь в церемонії випуску українського офіцера, що навчався в Оборонному коледжі Австралії | 06 грудня 2017, 02:22

У день української армії Посол України Микола Кулініч привітав українського офіцера Костянтина Козьму, який протягом року навчався в Оборонному коледжі Австралії у рамках програми з підтмрики української армії, отримав диплом магістра "військових та оборонних наук" АНУ.

Різдво в Канберрі розпочалося з українського вертепу | 02 грудня 2017, 03:13

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Сіднея та сіднейського відділення СУМ, відбувся в мультикультурному центрі Канберри, розташованому у центрі австралійської столиці.

Верхня палата австралійського парламенту ухвалила заяву до 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні. | 28 листопада 2017, 02:32

У заяві австралійський Сенат засудив дії сталінського режиму, спрямовані на знищення національних, культурних та релігійних прав українців, а також нагадав, що внаслідок свідомих дій цього режиму в 1932-33 роках майже 7 млн українців померли від голоду. 

У столиці Австралії Канберрі пройшли урочисті заходи з нагоди 85-ї річниці Голодомору 1932-33 років в Україні | 26 листопада 2017, 02:39

оминальні урочистості в австралійській столиці традиційно пройшли біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, спорудженому за проектом Юрія Менцінського і розташованому на території Українського православного центру.