Посольство України в Австралії

, Київ 19:36

Керівництво Міністрества юстиції України бере участь у конференції Міжнарордної асоціації адвокатів в Сіднеї

11 жовтня, 03:30

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром, яка бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї, зустрілася з австралійськими правниками українського походження.
Участь у зустрічі з керівництвом українського Мін’юсту взяло 14 юристів українського походження із штату Новий Південний Уельс, а також голова української громади Сіднея Марко Шумський та Почесний консул України в Сіднеї Ярослав Дума.
Особливу увагу під час зустрічі було приділено боротьбі з корупцією, новаціям у системі відбору на посади суддів Верховного Суду України, діяльності Державної виконавчої служби та останнім законопректам про статус Донбасу.
Ось як прокоментувала цю зустріч Роксолана Ремеді, старший юрист міжнародної юридичної фірми Kennedys Law: “Нас ознайомили з останніми законодавчими ініціативами, спрямованими на зменшення бюрократії та корупції у системі юстиції України... Схоже, що при владі в Україні перебуває амбітна молодь, яка повільно, але неухильно рухає Україну у правильному напрямку”.

Останні новини

Візит в Україну Президента Сенату Парламенту Австралії | 02 жовтня, 04:07

У рамках візиту відбулися зустрічі з Головою Верховної Ради України, Прем'єр-міністром України та Президентом України

Уряд Австралії продовжив санкції проти РФ | 22 вересня, 04:17

Уряд Австралії прийняв рішення щодо продовження фінансових санкцій проти громадян та компаній, відповідальних за загрозу суверенітету та територіальній цілісності України.

Українська громада Австралії нагородила трьох високопосадовців на чолі з міністром закордонних справ відзнакою "За свободу" (Freedom Award) | 14 вересня, 03:43

Посол України Микола Кулініч підкреслив, що ці нагороди засвідчують внесок провідних австралійських політичних і військових діячів, які наполегливо працювали та ефективно давали відповідь на міжнародні виклики в найбільш драматичні часи двосторонніх відносин, коли російська агресія проти України спричинила збиття малайзійського літака рейсу MH17 з 38 австралійцями на борту. 

Урочистий захід, присвячений започаткуванню діяльності oновленої парламентської групи-дружби Австралія – Україна | 13 вересня, 03:35

Захід відбувся за участю Міністра закордонних справ Австралії Дж.Бішоп, керівництва та членів Групи, почесних гостей

В столиці Австралії пройшло святкове прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | 11 вересня, 03:42

В урочистостях взяли участь австралійські парламентарії на чолі із президентом Сенату Стефаном Перрі, головою українсько-австралійської групи дружби Крісом Крюзером та заступником голови групи від опозиційної Лейбористської партії Австралії Катериною Білик, а також новопризначена посол Австралії Меліса О'Рурк.