Посольство України в Австралії

, Київ 23:43

Керівництво Міністрества юстиції України бере участь у конференції Міжнарордної асоціації адвокатів в Сіднеї

11 жовтня 2017, 03:30

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром, яка бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї, зустрілася з австралійськими правниками українського походження.
Участь у зустрічі з керівництвом українського Мін’юсту взяло 14 юристів українського походження із штату Новий Південний Уельс, а також голова української громади Сіднея Марко Шумський та Почесний консул України в Сіднеї Ярослав Дума.
Особливу увагу під час зустрічі було приділено боротьбі з корупцією, новаціям у системі відбору на посади суддів Верховного Суду України, діяльності Державної виконавчої служби та останнім законопректам про статус Донбасу.
Ось як прокоментувала цю зустріч Роксолана Ремеді, старший юрист міжнародної юридичної фірми Kennedys Law: “Нас ознайомили з останніми законодавчими ініціативами, спрямованими на зменшення бюрократії та корупції у системі юстиції України... Схоже, що при владі в Україні перебуває амбітна молодь, яка повільно, але неухильно рухає Україну у правильному напрямку”.

Останні новини

Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан | 23 квітня, 05:40

Посол України Микола Кулініч провід зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

У столиці Австралії Канберрі пройшла презентація мистецтва українських Карпат | 13 квітня, 05:51

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Канберри, традиційно відбувся на базі Українського православного центру, розташованого в австралійській столиці.

Посол України взяв участь у започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату Вікторія | 06 квітня, 09:55

Українська громада австралійського штату Вікторія ініціювала створення у місцевому парламенті групи дружби з Україною для регулярного спілкування з парламентаріями.

Великоднє привітання Надзвичайного і Повноважного посла України в Австралії Миколи Кулініча! | 06 квітня, 09:42

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом для українців та для всіх християн світу – Великоднем.