Посольство України в Австралії

, Київ 12:39

Урочистий захід, присвячений започаткуванню діяльності oновленої парламентської групи-дружби Австралія – Україна

13 вересня 2017, 03:35

Захід відбувся за участю Міністра закордонних справ Австралії Дж.Бішоп, керівництва та членів Групи, почесних гостей

13 вересня ц.р. у приміщенні Федерального парламенту Австралії Посольство України за підтримки Союзу українських організацій Австралії (СУОА) провело урочистий захід, присвячений започаткуванню діяльності oновленої парламентської групи-дружби Австралія – Україна.

Захід відбувся за участю Міністра закордонних справ Австралії Дж.Бішоп, керівництва та членів Групи, почесних гостей - спеціального посланника уряду Австралії в Україні у справі ідентифікації та репатріації тіл австралійських громадян - жертв катастрофи рейсу МН17 маршала авіації у відставці А.Х'юстона, заступника Держсекретаря МЗСіТ Австралії, посла Австралії в ООН у 2013-2014 рр., який активно підтримував Україну, Г.Квінлана, а також представників МЗСіТ Австралії, Посольства та членів української громади.

Вітаючи створення Групи, глава зовнішньополітичного відомства Австралії наголосила на незмінній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України.

«Я вітаю започаткування парламентської Групи дружби з Україною. Країни, які поділяють спільні цінності, які вірять у верховенство права, мають триматися разом», – сказала Бішоп.,

У свою чергу голова групи, депутат правлячої Ліберальної партії Австралії Кріс Крюзер наголосив, що має великі очікування та сподівання на цікаву і плідну співпрацю.

Заступник голови групи від опозиційної Лейбористської партії Австралії сенатор Катерина Білик підкреслила, що для неї членство у групі - це перш за все розвиток міжлюдських відносин.

Започаткування практичної діяльності групи привітав голова Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів, який доклав значних зусиль для формування парламентського об'єднання, та посол України в Австралії Микола Кулініч, який ознайомив присутніх із ситуацією в Україні та потенційними напрямками двостороннього співробітництва.

Під час заходу членам парламентської групи було передано книги російського професора Юрія Федорова «Hybryd war a la russe» та українських науковців Валентина Бадрака та Дмитра Козлова «The Kremlin’s information front» про методи ведення гібридної війни з боку Росії проти України, видані за підтримки Асоціації українців Сіднея.

Останні новини

У Сіднеї відкрилося почесне консульство України | 18 грудня 2017, 08:57

Урочиста церемонія відкриття Почесного консульcтва України в Сіднеї - першого в історії двосторонніх українсько-австралійських відносин - відбулася у неділю за участі представників австралійської влади, посольства України в Австралії та керівництва українських організацій Австралії.

Посол Микола Кулініч взяв участь в церемонії випуску українського офіцера, що навчався в Оборонному коледжі Австралії | 06 грудня 2017, 02:22

У день української армії Посол України Микола Кулініч привітав українського офіцера Костянтина Козьму, який протягом року навчався в Оборонному коледжі Австралії у рамках програми з підтмрики української армії, отримав диплом магістра "військових та оборонних наук" АНУ.

Різдво в Канберрі розпочалося з українського вертепу | 02 грудня 2017, 03:13

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Сіднея та сіднейського відділення СУМ, відбувся в мультикультурному центрі Канберри, розташованому у центрі австралійської столиці.

Верхня палата австралійського парламенту ухвалила заяву до 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні. | 28 листопада 2017, 02:32

У заяві австралійський Сенат засудив дії сталінського режиму, спрямовані на знищення національних, культурних та релігійних прав українців, а також нагадав, що внаслідок свідомих дій цього режиму в 1932-33 роках майже 7 млн українців померли від голоду. 

У столиці Австралії Канберрі пройшли урочисті заходи з нагоди 85-ї річниці Голодомору 1932-33 років в Україні | 26 листопада 2017, 02:39

оминальні урочистості в австралійській столиці традиційно пройшли біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору, спорудженому за проектом Юрія Менцінського і розташованому на території Українського православного центру.