Посольство України в Австралії

, Київ 19:36

Урочистий захід, присвячений започаткуванню діяльності oновленої парламентської групи-дружби Австралія – Україна

13 вересня, 03:35

Захід відбувся за участю Міністра закордонних справ Австралії Дж.Бішоп, керівництва та членів Групи, почесних гостей

13 вересня ц.р. у приміщенні Федерального парламенту Австралії Посольство України за підтримки Союзу українських організацій Австралії (СУОА) провело урочистий захід, присвячений започаткуванню діяльності oновленої парламентської групи-дружби Австралія – Україна.

Захід відбувся за участю Міністра закордонних справ Австралії Дж.Бішоп, керівництва та членів Групи, почесних гостей - спеціального посланника уряду Австралії в Україні у справі ідентифікації та репатріації тіл австралійських громадян - жертв катастрофи рейсу МН17 маршала авіації у відставці А.Х'юстона, заступника Держсекретаря МЗСіТ Австралії, посла Австралії в ООН у 2013-2014 рр., який активно підтримував Україну, Г.Квінлана, а також представників МЗСіТ Австралії, Посольства та членів української громади.

Вітаючи створення Групи, глава зовнішньополітичного відомства Австралії наголосила на незмінній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України.

«Я вітаю започаткування парламентської Групи дружби з Україною. Країни, які поділяють спільні цінності, які вірять у верховенство права, мають триматися разом», – сказала Бішоп.,

У свою чергу голова групи, депутат правлячої Ліберальної партії Австралії Кріс Крюзер наголосив, що має великі очікування та сподівання на цікаву і плідну співпрацю.

Заступник голови групи від опозиційної Лейбористської партії Австралії сенатор Катерина Білик підкреслила, що для неї членство у групі - це перш за все розвиток міжлюдських відносин.

Започаткування практичної діяльності групи привітав голова Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів, який доклав значних зусиль для формування парламентського об'єднання, та посол України в Австралії Микола Кулініч, який ознайомив присутніх із ситуацією в Україні та потенційними напрямками двостороннього співробітництва.

Під час заходу членам парламентської групи було передано книги російського професора Юрія Федорова «Hybryd war a la russe» та українських науковців Валентина Бадрака та Дмитра Козлова «The Kremlin’s information front» про методи ведення гібридної війни з боку Росії проти України, видані за підтримки Асоціації українців Сіднея.

Останні новини

Керівництво Міністрества юстиції України бере участь у конференції Міжнарордної асоціації адвокатів в Сіднеї | 11 жовтня, 03:30

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї

Візит в Україну Президента Сенату Парламенту Австралії | 02 жовтня, 04:07

У рамках візиту відбулися зустрічі з Головою Верховної Ради України, Прем'єр-міністром України та Президентом України

Уряд Австралії продовжив санкції проти РФ | 22 вересня, 04:17

Уряд Австралії прийняв рішення щодо продовження фінансових санкцій проти громадян та компаній, відповідальних за загрозу суверенітету та територіальній цілісності України.

Українська громада Австралії нагородила трьох високопосадовців на чолі з міністром закордонних справ відзнакою "За свободу" (Freedom Award) | 14 вересня, 03:43

Посол України Микола Кулініч підкреслив, що ці нагороди засвідчують внесок провідних австралійських політичних і військових діячів, які наполегливо працювали та ефективно давали відповідь на міжнародні виклики в найбільш драматичні часи двосторонніх відносин, коли російська агресія проти України спричинила збиття малайзійського літака рейсу MH17 з 38 австралійцями на борту. 

В столиці Австралії пройшло святкове прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | 11 вересня, 03:42

В урочистостях взяли участь австралійські парламентарії на чолі із президентом Сенату Стефаном Перрі, головою українсько-австралійської групи дружби Крісом Крюзером та заступником голови групи від опозиційної Лейбористської партії Австралії Катериною Білик, а також новопризначена посол Австралії Меліса О'Рурк.