Посольство України в Австралії

, Київ 19:37

В столиці Австралії пройшло святкове прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

11 вересня, 03:42

В урочистостях взяли участь австралійські парламентарії на чолі із президентом Сенату Стефаном Перрі, головою українсько-австралійської групи дружби Крісом Крюзером та заступником голови групи від опозиційної Лейбористської партії Австралії Катериною Білик, а також новопризначена посол Австралії Меліса О'Рурк.

Це особливий рік для двостороннього діалогу, оскільки Україна та Австралія відзначають 25-річчя встановлення дипломатичних відносин, українська громада святкує 70-річчя свого поселення в Австралії, парламентська група дружби Україна-Австралія відновила свою діяльність у федеральному парламенті під новим амбіційним керівництвом, а новий посол Австралії в Україні Мелісса О'Рурк днями розпочинає свою місію в Києві», - наголосив у вітальному слові посол України в Австралії Микола Кулініч.

В урочистостях взяли участь австралійські парламентарії на чолі із президентом Сенату Стефаном Перрі, головою українсько-австралійської групи дружби Крісом Крюзером та заступником голови групи від опозиційної Лейбористської партії Австралії Катериною Білик, а також новопризначена посол Австралії Меліса О'Рурк.

Посол України Микола Кулініч та Голова Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів окреслили здобутки України і подякували Австралії за підтримку.

Великий інтерес з боку австралійських експертів та дипломатичного корпусу викликало також спілкування з представниками Збройних сил України майором Костянтином Козьмою та капітаном першого рангу Дмитром Донским, які навчаються та викладають, в Австралійському оборонному коледжі Канберри у рамках програми підтримки української армії австралійським урядом.

Окрасою свята стало виконання національних гімнів Австралії та України відомою українською бандуристкою із Сіднея Ларисою Ковальчук та різноманіття представленої на святі української вишиванки, яку одягли гості з числа української громади.

Традиційними фінансовими спонсорами заходу стали Українська кредитна спілка «Дністер», а також Союз українських організацій Австралії.

Останні новини

Керівництво Міністрества юстиції України бере участь у конференції Міжнарордної асоціації адвокатів в Сіднеї | 11 жовтня, 03:30

Делегація міністерства юстиції України на чолі з міністром юстиції України Павлом Петренком та заступником міністра з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром бере участь у конференції Міжнародної асоціації адвокатів у Сіднеї

Візит в Україну Президента Сенату Парламенту Австралії | 02 жовтня, 04:07

У рамках візиту відбулися зустрічі з Головою Верховної Ради України, Прем'єр-міністром України та Президентом України

Уряд Австралії продовжив санкції проти РФ | 22 вересня, 04:17

Уряд Австралії прийняв рішення щодо продовження фінансових санкцій проти громадян та компаній, відповідальних за загрозу суверенітету та територіальній цілісності України.

Українська громада Австралії нагородила трьох високопосадовців на чолі з міністром закордонних справ відзнакою "За свободу" (Freedom Award) | 14 вересня, 03:43

Посол України Микола Кулініч підкреслив, що ці нагороди засвідчують внесок провідних австралійських політичних і військових діячів, які наполегливо працювали та ефективно давали відповідь на міжнародні виклики в найбільш драматичні часи двосторонніх відносин, коли російська агресія проти України спричинила збиття малайзійського літака рейсу MH17 з 38 австралійцями на борту. 

Урочистий захід, присвячений започаткуванню діяльності oновленої парламентської групи-дружби Австралія – Україна | 13 вересня, 03:35

Захід відбувся за участю Міністра закордонних справ Австралії Дж.Бішоп, керівництва та членів Групи, почесних гостей