Посольство України в Австралії

, Київ 18:31

Посол Микола Кулініч взяв участь в церемонії випуску українського офіцера, що навчався в Оборонному коледжі Австралії

06 грудня 2017, 02:22

У день української армії Посол України Микола Кулініч привітав українського офіцера Костянтина Козьму, який протягом року навчався в Оборонному коледжі Австралії у рамках програми з підтмрики української армії, отримав диплом магістра "військових та оборонних наук" АНУ.

Український майор Костянтин Козьма відзначив День Збройних сил України отриманням дипломів двох найшанованіших австралійських вузів - оборонного коледжу та Австралійського національного університету.

Церемонія урочистого випуску слухачів ключового навчального закладу Сил оборони Австралії відбулася в Австралійському національному університеті - провідному навчальному та науковому центрі країни, що співпрацює з Оборонним коледжем у підготовці старшого та вищого офіцерського складу.

«Це дуже почесно для України. Ми пишаємося тим, що українські Збройні сили отримали спеціаліста з таким унікальним досвідом. Ми також вдячні Австралії за можливість навчатися у ключовому навчальному закладі Сил оборони Австралії надану українським військовим у рамках підтримки та допомоги Україні», – сказав посол України Микола Кулініч, який відвідав урочистості.

Останні новини

Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан | Сьогодні, 05:40

Посол України Микола Кулініч провід зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

У столиці Австралії Канберрі пройшла презентація мистецтва українських Карпат | 13 квітня, 05:51

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Канберри, традиційно відбувся на базі Українського православного центру, розташованого в австралійській столиці.

Посол України взяв участь у започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату Вікторія | 06 квітня, 09:55

Українська громада австралійського штату Вікторія ініціювала створення у місцевому парламенті групи дружби з Україною для регулярного спілкування з парламентаріями.

Великоднє привітання Надзвичайного і Повноважного посла України в Австралії Миколи Кулініча! | 06 квітня, 09:42

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом для українців та для всіх християн світу – Великоднем.

МЗС розпочинає он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою | 04 квітня, 09:44

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері.