Посольство України в Австралії

, Київ 18:31

"Біла книга зовнішньої політики Австралії" відкрила нові напрямки для співпраці Австралії з Україною

24 листопада 2017, 02:48

Посольство та українська громада Автралії вважає, що документ відкриває нові напрямки для співробітництва між Україною та Астралією.

Посольство та українська громада Автралії вважає, що документ відкриває нові напрямки для співробітництва між Україною та Астралією.

Зокрема вважає перспективною співпрацю у таких сферах, як забезпечення верховенства права, демократичних принципів та прав людини на національному та міжнародному рівні; здійснення тиску на Російську Федерацію у справі повернення Криму та припинення агресії на сході України; розслідування збиття літака рейсу МН17; вивчення потенціалу угод про вільну торгівлю між двома країнами; захист від кіберзагроз тощо.

Останні новини

Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан | Сьогодні, 05:40

Посол України Микола Кулініч провід зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

У столиці Австралії Канберрі пройшла презентація мистецтва українських Карпат | 13 квітня, 05:51

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Канберри, традиційно відбувся на базі Українського православного центру, розташованого в австралійській столиці.

Посол України взяв участь у започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату Вікторія | 06 квітня, 09:55

Українська громада австралійського штату Вікторія ініціювала створення у місцевому парламенті групи дружби з Україною для регулярного спілкування з парламентаріями.

Великоднє привітання Надзвичайного і Повноважного посла України в Австралії Миколи Кулініча! | 06 квітня, 09:42

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом для українців та для всіх християн світу – Великоднем.

МЗС розпочинає он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою | 04 квітня, 09:44

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері.