Посольство України в Австралії

, Київ 18:32

Палата представників федерального парламенту Австралії ухвалила заяву з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні

27 лютого, 07:56

Заяву ініціювали голова парламентської групи дружби Україна-Австралія, представник правлячої Ліберальної партії Австралії Кріс Крюзер та член парламенту Стів Айрон. 

У заяві, зокрема, зазначається, що австралійський парламент засуджує дії, спрямовані на руйнування національних, культурних, релігійних та демократичних прагнень українського народу, що були одним з найстрашніших актів геноциду в історії; засуджує подібні акти проявів расової, етнічної та релігійної ненависті протягом  XX століття; вшановує пам'ять про тих, хто загинув під час Голодомору та приєднується до австралійської української громади і міжнародного співтовариства в пам'ять про цю трагічну подію під гаслом "Україна пам'ятає – світ визнає".

https://www.facebook.com/CrewtherChrisMP/videos/1998609513685699/

Депутати австралійського парламенту закликають пам’ятати та продовжувати вивчення цих трагічних сторінок в історії людства, щоб такі трагедії не повторилися у майбутньому.

Посольство України в Австралії та Союз українських організацій Австралії висловили подяку Крісу Крюзеру та Стіву Айрону за ініціювання заяви.

Останні новини

Посольство України в Австралії ініціювало обгорорення кримської проблематики в Сіднейському парламенті | 26 лютого, 08:07

У парламенті штату Новий Південний Вельс обговорили важливість підтримки міжнародних зусиль України, спрямованих на деокупацію Криму та захист прав людини на окупованому півострові.

Посол України в Австралії Микола Кулініч взяв участь у головному етнопараді Австралії | 25 лютого, 08:19

Посол України в Австралії Микола Кулініч разом з українською громадою Джилонгу взяв участь у щорічному мультикультурності фестивалі Пако Фест 2018

Посол України провів зустріч з Віктором Коваленком - видатним українським та австралійським тренером із вітрильного спорту | 01 лютого, 08:28

Посольство України відвідав Віктор Коваленко - видатний український та австралійський тренер із вітрильного спорту, легендарний «medal maker». Відбулося тепле та цікаве спілкування з послом Миколою Кулінічем. Домовилися про реалізацію низки заходів спортивної, культурної дипломатії.

В Канберрі презентували міжнародну платформу «Друзі деокупації Криму» | 31 січня, 08:14

За словами посла, одним із ключових елементів забезпечення процесу деокупації є відновлення прав корінного народу Криму – кримських татар.

Флешмоб #UnitedUkraine #УкраїнаЄдина в Австралії | 22 січня, 08:32

Австралійські парламентарії приєдналися до міжнародного флешмобу #УкраїнаЄдина