Посольство України в Австралії

, Київ 23:43

Палата представників федерального парламенту Австралії ухвалила заяву з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні

27 лютого, 07:56

Заяву ініціювали голова парламентської групи дружби Україна-Австралія, представник правлячої Ліберальної партії Австралії Кріс Крюзер та член парламенту Стів Айрон. 

У заяві, зокрема, зазначається, що австралійський парламент засуджує дії, спрямовані на руйнування національних, культурних, релігійних та демократичних прагнень українського народу, що були одним з найстрашніших актів геноциду в історії; засуджує подібні акти проявів расової, етнічної та релігійної ненависті протягом  XX століття; вшановує пам'ять про тих, хто загинув під час Голодомору та приєднується до австралійської української громади і міжнародного співтовариства в пам'ять про цю трагічну подію під гаслом "Україна пам'ятає – світ визнає".

https://www.facebook.com/CrewtherChrisMP/videos/1998609513685699/

Депутати австралійського парламенту закликають пам’ятати та продовжувати вивчення цих трагічних сторінок в історії людства, щоб такі трагедії не повторилися у майбутньому.

Посольство України в Австралії та Союз українських організацій Австралії висловили подяку Крісу Крюзеру та Стіву Айрону за ініціювання заяви.

Останні новини

Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан | 23 квітня, 05:40

Посол України Микола Кулініч провід зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

У столиці Австралії Канберрі пройшла презентація мистецтва українських Карпат | 13 квітня, 05:51

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Канберри, традиційно відбувся на базі Українського православного центру, розташованого в австралійській столиці.

Посол України взяв участь у започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату Вікторія | 06 квітня, 09:55

Українська громада австралійського штату Вікторія ініціювала створення у місцевому парламенті групи дружби з Україною для регулярного спілкування з парламентаріями.

Великоднє привітання Надзвичайного і Повноважного посла України в Австралії Миколи Кулініча! | 06 квітня, 09:42

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом для українців та для всіх християн світу – Великоднем.