Посольство України в Австралії

, Київ 18:32

Посольство звернулося до авторів шоу My Kitchen Rules і керівництва каналу Channel 7 відмовитися від використання радянських символів.

16 січня, 08:36

Посольство звернулося до авторів шоу My Kitchen Rules і керівництва каналу Channel 7 відмовитися від використання радянських символів.

"Комуністичний та націонал-соціалістичний (нацистський) режими вважаються в Україні і в багатьох країнах світу злочинними, оскільки спричинили найбільшу кількість жертв у ХХ столітті. Більшість австраліців українського походження – це ті люди, які найбільше постраждали від радянського тоталітаризму. Австралія належить до числа тих, хто нещодавно заявою парламенту засудив злочин Голодомору і закликав світ недопустити такої трагедії в майбутньому, тому символи радянського режиму не варто використовувати навіть у жартівливому ключі" йшлося у зверненні липустанови.

Заклик підтримали австралійські українці і рекламу було знято.

Останні новини

Палата представників федерального парламенту Австралії ухвалила заяву з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні | 27 лютого, 07:56

Заяву ініціювали голова парламентської групи дружби Україна-Австралія, представник правлячої Ліберальної партії Австралії Кріс Крюзер та член парламенту Стів Айрон. 

Посольство України в Австралії ініціювало обгорорення кримської проблематики в Сіднейському парламенті | 26 лютого, 08:07

У парламенті штату Новий Південний Вельс обговорили важливість підтримки міжнародних зусиль України, спрямованих на деокупацію Криму та захист прав людини на окупованому півострові.

Посол України в Австралії Микола Кулініч взяв участь у головному етнопараді Австралії | 25 лютого, 08:19

Посол України в Австралії Микола Кулініч разом з українською громадою Джилонгу взяв участь у щорічному мультикультурності фестивалі Пако Фест 2018

Посол України провів зустріч з Віктором Коваленком - видатним українським та австралійським тренером із вітрильного спорту | 01 лютого, 08:28

Посольство України відвідав Віктор Коваленко - видатний український та австралійський тренер із вітрильного спорту, легендарний «medal maker». Відбулося тепле та цікаве спілкування з послом Миколою Кулінічем. Домовилися про реалізацію низки заходів спортивної, культурної дипломатії.

В Канберрі презентували міжнародну платформу «Друзі деокупації Криму» | 31 січня, 08:14

За словами посла, одним із ключових елементів забезпечення процесу деокупації є відновлення прав корінного народу Криму – кримських татар.