Посольство України в Австралії

, Київ 18:30

Посол України взяв участь у започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату Вікторія

06 квітня, 09:55

Українська громада австралійського штату Вікторія ініціювала створення у місцевому парламенті групи дружби з Україною для регулярного спілкування з парламентаріями.

Посол України в Австралії Микола Кулініч разом з Головою Законодавчої Ради парламенту Вікторії Брюсом Едкінсоном, Міністром багатокультурності штату Робіном Скоттом та Головою СУОА Стефаном Романівим взяв участь у чудовому заході Української громади Вікторії - започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату. 

“Ми всі знаємо про значення штату Вікторія для австралійського українства і знаємо про роль української громади Вікторії для штату. Я вітаю цю чудову ініціативу української громади щодо започаткування ефективної платформи взаємодії з парламентаріями штату і бажаю успішної співпраці на користь обох сторін”, - заявив посол України в Австралії Микола Кулініч.

Важливо, що до складу нового парламентського утворення увійшли як представники правлячої партії, так і опозиції, електоратом яких є українці. Співголовами стали Наталі Сулейман (Ліберальна партія) та Тім Сміт (Лейбористська партія).

За словами голови українців Вікторії Ярослава Когута, нова платформа дозволить громаді напряму інформувати своїх парламентарів про потреби громади, а депутатам - своєчасно реагувати на запити виборців з числа українців штату.

Зокрема українці Вікторії очікують на підтримку своїх парламентаріїв у обговоренні і схваленні парламентом штату заяви з нагоди 85-ї річниці Голодомору 1932-33 років в Україні.

Союз українських організацій Австралії привітав утворення Групи дружби у парламенті Вікторії і закликав українців інших штатів Австралії cкористатися такою моделлю взаємодії зі своїми депутатами.

Останні новини

Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан | Сьогодні, 05:40

Посол України Микола Кулініч провід зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

У столиці Австралії Канберрі пройшла презентація мистецтва українських Карпат | 13 квітня, 05:51

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Канберри, традиційно відбувся на базі Українського православного центру, розташованого в австралійській столиці.

Великоднє привітання Надзвичайного і Повноважного посла України в Австралії Миколи Кулініча! | 06 квітня, 09:42

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом для українців та для всіх християн світу – Великоднем.

МЗС розпочинає он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою | 04 квітня, 09:44

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері. 

Посольство України в Австралії та українська громада Сіднея провели презентацію вишиванок | 21 березня, 10:09

Захід відбувся у загальнонаціональний День гармонії 21 березня у Національній галереї Австралії.