Посольство України в Австралії

, Київ 18:29

У Посольстві України в Австралії акція "Народжені у вишиванці" розпочалася із кримської дівчинки

13 березня, 10:30

Символічно, що першою дитинкою, яка у далекій Австралії була зареєстрована громадянкою України та на честь такої події отримала від Посла України вишиту сукню, стала Діанка Пліговка, родом із окупованого Сімферополя.

Першою дитиною, яка у далекій Австралії була зареєстрована громадянкою України та на честь такої події отримала від посла України вишиту суконку, стала Діанка Пліговка з окупованого Сімферополя.

“Це дуже символічно, що маленька українка з Криму, яка проживає в Австралії, прийшла оформити український паспорт. Хороший початок життєвої історії. На щастя і долю”, - прокоментував подію посол України в Австралії Микола Кулініч.

Для батьків дитини Павла та Ольги, подарунок від української дипустанови став справжньою несподіванкою і додав більшої урочистості моменту.

За їх словами, у ці дні, коли думки усіх українців світу з Кримом, відчути таку увагу з боку представництва Української держави за кордоном було надзвичайно приємно.

Мета акції, яку за підтримки громадської організації “Всесвітній день вишиванки” та її координатора Лесі Воронюк започаткувало посольство України в Австралії - подарувати вишиті сорочки маленьким українцям, які народилися за кордоном, але зареєструвалися у посольстві громадянами України.

“Дякуємо Лесі Воронюк і громадській організації “Всесвітній день вишиванки” за нагоду дарувати діткам і їх батькам радість та гордість бути українцями”, - прокоментували ініціативу в українській дипустанові.

Останні новини

Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан | Сьогодні, 05:40

Посол України Микола Кулініч провід зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

У столиці Австралії Канберрі пройшла презентація мистецтва українських Карпат | 13 квітня, 05:51

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Канберри, традиційно відбувся на базі Українського православного центру, розташованого в австралійській столиці.

Посол України взяв участь у започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату Вікторія | 06 квітня, 09:55

Українська громада австралійського штату Вікторія ініціювала створення у місцевому парламенті групи дружби з Україною для регулярного спілкування з парламентаріями.

Великоднє привітання Надзвичайного і Повноважного посла України в Австралії Миколи Кулініча! | 06 квітня, 09:42

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом для українців та для всіх християн світу – Великоднем.

МЗС розпочинає он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою | 04 квітня, 09:44

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері.