Посольство України в Австралії

, Київ 23:36

У столиці Австралії Канберрі пройшла презентація мистецтва українських Карпат

13 квітня, 05:51

Захід, ініційований посольством України в Австралії за підтримки української громади Канберри, традиційно відбувся на базі Українського православного центру, розташованого в австралійській столиці.

Українська дипустанова в Австралії, у співпраці з українською громадою, щороку намагається привідкрити мешканцям Зеленого континенту якусь частину багатющої української культури. Цього року ми з гордістю демонструємо живопис, музику та культурні традиції українських Карпат”, – сказав у своєму вітальному слові посол України в Австралії Микола Кулініч.

Гості заходу з числа австралійського політикуму, іноземного дипкорпусу акредитованого в австралійській столиці, та австралійського українства, мали нагоду почути автентичні карпатські мелодії у виконанні мультикультурного ансамблю “Jaga Band” із Сіднея. Легкі, динамічні, захоплюючі мелодії у виконанні скрипки, цимбал та акордеона дозволили гостям полинути у далекі українські гори та відчути дух безмежної волі і свободолюбивості, притаманної українському народові.

Живопис карпатського регіону презентував іноземним гостям знаний майстер пензля з Вижниці, один з найяскравіших представників Національної спілки художників України Володимир Воронюк. Його роботи “Літо в Карпатах”, “Дівчина у вінку”, “Гірська річка”, “Буковинка” та інші вразили гостей багатим витонченим колоритом.

Неабияке зацікавлення у гостей заходу викликала можливість власноруч розписати карпатську писанку, яку їм надала майстриня-художниця Леся Пукальська.

Останні новини

Австралію відвідав український екстремальний мандрівник Микола Подрезан | 23 квітня, 05:40

Посол України Микола Кулініч провід зустріч з українським громадським діячем Миколою Подрезаном.

Посол України взяв участь у започаткуванні діяльності австралійсько-української групи дружби у парламенті штату Вікторія | 06 квітня, 09:55

Українська громада австралійського штату Вікторія ініціювала створення у місцевому парламенті групи дружби з Україною для регулярного спілкування з парламентаріями.

Великоднє привітання Надзвичайного і Повноважного посла України в Австралії Миколи Кулініча! | 06 квітня, 09:42

Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом для українців та для всіх християн світу – Великоднем.

МЗС розпочинає он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою | 04 квітня, 09:44

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері.