Посольство України в Австралії

Київ 01:44

«01» липня 2019 р. розпочинає роботу візовий центр України в м.Веллінгтон, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd" ("VFS Global").

01 липня, 10:34

«01» липня  2019 р. розпочинає роботу візовий центр України в м.Веллінгтон, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd" ("VFS Global").

Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд Посольству України в Австралії клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Новій Зеландії.

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування тощо).

При цьому, візовим центром забезпечуватиметься лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз прийматимуться, як і раніше, консулом Посольства України в Австралії.

Контактна інформація візового центру:

Ukraine Visa Application Centre

Level 4, 49 Boulcott Street, Wellington 6011

Directions: Please take the lift to level 4 from 49 Boulcott Street

Contact Centre Hours and Visa Application Submission Hours 08:30 to 15:00 NZST

Contact Centre: +64 9 888 9368

info.jvac-nz@vfshelpline.com

Веб-сторінка візового центру:

https://www.vfsglobal.com/ukraine/newzealand/index.html

Останні новини

Українці Австралії проголосували на виборах до Верховної Ради України | 22 липня, 08:53

На виборчу дільницю в Канберрі прийшло 57 осіб

Вшанування пам'яті жертв МН17 в Австралії | 19 липня, 08:45

Захід пройшов біля національного монументу австралійським жертвам МН17 в Канберрі, що розташований у парламентському парку столиці.