Посольство України в Австралії

Київ 00:51

Розпочався четвертий фестиваль українського кіно у Джілонгу

28 червня, 08:37

Традиційно фестиваль відкрився на День Конституції України 

Відкриваючи фестиваль,  В.о. Тимчасового повіреного України в Австралії Галина Юсип‘юк відзначила, що цього року показ українських стрічок в Австралії став можливим завдяки підтримці Українського інституту при МЗС України та Національного центру їм О.Довженка. Вона висловила подяку українській громаді Джілонгу та власникам Pivotonian cinema, Джесіці Літас та Марку Волкеру за підтримку проекту.

Представник української громади штату Вікторія Люба Присляк поділилася спогадами про історію зародження співпраці між українською громадою Джілонгу та Pivotonian cinema, де традиційно проходить фестиваль.


До програми цьогорічного фестивалю увійшли «Герой мого часу», "Вулкано", «Донбас», «Жінка на війні», альманах короткоментражок "Молоді двадцятилітні"


Квитки на вечір відкриття фестивалю розійшлися задовго до початку події, а гості мали нагоду не лише подивитися стрічку, а й поспілкуватися за стравами української кухні.

Останні новини

Українці Австралії проголосували на виборах до Верховної Ради України | 22 липня, 08:53

На виборчу дільницю в Канберрі прийшло 57 осіб

Вшанування пам'яті жертв МН17 в Австралії | 19 липня, 08:45

Захід пройшов біля національного монументу австралійським жертвам МН17 в Канберрі, що розташований у парламентському парку столиці.