Посольство України в Австралії

Київ 16:03

Оголошення щодо повторного голосування з чергових виборів Президента України

10 квітня, 00:00

Шановні громадяни України, які проживають або тимчасово перебувають в Австралії!

21 квітня 2019 року відбудеться повторне голосування з чергових виборів Президента України.

При Посольстві України в Австралії утворено виборчу дільницю №900001 в Австралії.

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування: приміщення Посольства України в Австралії, 12 поверх, 60 Маркус Кларк Стріт, Канберра, Австралійська Столична Територія 2601.

Голосування відбудеться з 08.00 до 20.00.

Заява про включення до Державного реєстру виборців або про зміну виборчої адреси в Державному реєстрі виборців може подаватися виборцем до Посольства України в Австралії згідно зі статтями 19, 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців» у будь-який час без прив’язки до виборчого процесу.

Водночас, з тим, щоб виборців було включено до списків виборців для повторного голосування 21 квітня 2019 року, такі заяви (оригінали заяв) мають бути отримані відділом ведення та адміністрування Державного реєстру виборців УКД ДКС МЗС України не пізніше 15 квітня 2019 року.

Зі свого боку відділ ведення та адміністрування Державного реєстру виборців УКД ДКС намагатиметься опрацювати всі заяви виборців, а також відомості  про узяття громадян України на консульський облік, які надійдуть від ЗДУ до відділу до 15 квітня ц.р. включно (до формування списків виборців).

Списки виборців для повторного голосування (по Україні й закордону) мають централізовано формуватися засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» 16 квітня ц.р., протягом 16-18 квітня ц.р. списки виборців виготовлятимуться та передаватимуться ЗДУ.