Посольство України в Австралії

Київ 01:29

Зараз найкращий час для РФ звільнити Сенцова — австралійський депутат

30 жовтня 2018, 02:23

Депутат парламенту австралійського штату Новий Південний Вельс Люк Фолі закликав РФ звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова.

Депутат парламенту австралійського штату Новий Південний Вельс Люк Фолі закликав РФ звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу з посиланням на прес-службу парламенту штату.

“Я приєднуюся до багатьох тисяч голосів по всьому світу, які закликають до негайного звільнення Сенцова з морозної російської в’язниці”, - заявив парламентарій.

За словами Люка Фолі, його виборці піднімали питання щодо звільнення Сенцова під час спілкування. Беручи до уваги їх думку, а також позицію світової спільноти Люк Фолі закликає Австралію посилити тиск на РФ у справі звільнення Сенцова.

У своїй заяві депутат відзначив, що звинувачення проти Олега Сенцова сфабриковані.

“Сенцову лише трохи за сорок. Він одружений і має двох дітей. Він не зробив нічого поганого, він невинуватий. Перед ним повне і творче життя. У нього є сім’я, про яку потрібно піклуватися. У нього є фільми. Я кажу своє слово на підтримку Сенцова. Я сподіваюся, що всі члени цього парламенту поділяють мою точку зору щодо того, що зараз найвідповідніший час для РФ, аби зробити правильний і благородний вчинок та негайно звільнити Сенцова”, - наголосив парламентарій.

Парламентська заява Люка Фолі була підтримана українською громадою Сіднея. Їі також високо оцінило Посольство України в Австралії.

Джерело:  |  Укрінформ

Останні інтерв`ю

Інтерв'ю Посла України в Австралії Миколи Кулініча українській парламентській газеті "Голос України" | 01 червня, 10:44

Завдяки сучасним технологіям, «Голос України» зміг у режимі онлайн поспілкуватися з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Австралії Миколою Куліничем. Розмова почалася з виборів. Не українських. Адже нещодавно в Австралії обирали парламент.
Інтерв`ю | Джерело: Голос України |

Інтерв'ю Посла України в Австралії Миколи Кулініча українській газеті "День" про "Ігри нескорених" у Сіднеї | 31 жовтня 2018, 00:35

Минулими вихідними в австралійському Сіднеї відбулося закриття спортивних змагань колишніх військових, які під час служби зазнали поранень чи набули захворювання — «Ігор Нескорених» (Invictus Games). Назва заходу уособлює дух боротьби їхніх учасників. «Їх випробовували і їм кидали виклик, але вони нездолані», — пояснюється на сайті події. Цього року в «Іграх» брали участь 500 учасників із 18 країн світу, які змагалися в 11 видах спорту, крім них, до Австралії запросили понад 1000 членів їхніх родин і друзів
Інтерв`ю | Джерело: День | Автор: Микола Сірук

INVICTUS GAMES HELPS UKRAINE’S SVYRYDENKO RE-START HIS LIFE | 18 жовтня 2018, 06:56

Інтерв`ю | Джерело: Invictus Games | Автор: Ian Mountford