Посольство України в Австралії

Київ 09:39

Науково-технічне співробітництво між Україною та Австралією

В Австралії діє офіційний представник Державного космічного агентства України М.Кларк – керівник австралійської компанії «AUSI» («Australian Ukrainian Space Industries») з метою просування науково-технічного (космічного) співробітництва і сприяння налагодженню партнерства між підприємствами високотехнологічної галузі. У жовтні 2009 року М.Кларк взяла участь в роботі українсько-канадського аерокосмічного саміту в Києві.

Нещодавні приклади співпраці:

1. Спільний проект між Національним університетом «Львівська політехніка» та австралійською компанією «Філден Менеджмент Сьовісис» у сфері новітніх технологій та інформаційних систем (Львівський регіон).

2. Виведення в червні 2012 року в рамках проекту «Морський старт» українською ракетою-носієм «Зеніт-3SL» на орбіту супутника «Intelsat-19» для забезпечення високоякісного мовлення в Австралії, а також розповсюдження міжнародної відеоінформації через Азію і Тихий океан до західної частини США.

3. Участь Австралії у багатосторонніх консультаціях щодо проекту Міжнародного кодексу поведінки щодо заходів у відкритому космосі (13-18.05.2013 р., м. Київ).

4. Укладення та реалізація контракту українсько-німецького СП ТОВ «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» з австралійським філіалом міжнародної компанії «Inspecta International» на експорт високотехнологічних послуг з використанням інноваційних методів неруйнівного контролю на території Австралії.

5. Участь австралійських представників у Міжнародному семінарі на тему «Втручання при церебральному паралічі: Доказові принципи лікування у глобальній перспективі» (6-9 вересня 2013 року, с. Щасливцеве, Херсонська область) на базі Міжнародної клініки відновного лікування в рамках створення медичного містечка майбутнього – «InterMedikalEkoCity» в якості складової Національного інвестиційного проекту «Місто майбутнього».

6. Участь доктора І.Новак від Австралії в міжнародному семінарі на тему «Методи лікування церебральних паралічів: глобальні принципи надання допомоги з позиції доказової медицини» (5-7 вересня 2013 р., Міжнародний реабілітаційно-рекреаційний центр на Арабатській Стрілці).