• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Дитячий пісенний конкурс «Євробачення – 2013»
Опубліковано 07 серпня 2013 року о 08:03

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення – 2013» знову в Україні!

Цього року Україна вдруге матиме честь бути країною-організатором Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2013» після успішного проведення цього конкурсу у 2009 році, переможцем якого став Ральф Макенбах, який представляв Нідерланди, з піснею «Click Clack».

Фінал Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2013» відбудеться 30 листопада 2013 року в м. Києві, де зберуться талановиті молоді виконавці сучасної пісні віком 10-15 років з різних країн світу.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» вже друге десятиліття поспіль розкриває нові таланти, даючи можливість найобдарованішим дітям засяяти на великій сцені та представити свою країну перед мільйонами телеглядачів.

Щороку юні артисти збираються разом, аби в дружньому змаганні представити свій неперевершений талант. Кожний конкурс – це яскраве шоу, яке дарують організатори учасникам, їх шанувальникам і глядачам.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення – 2013» стане особливим і неперевершеним святом пісні, таланту, дитячої творчості. Цьогорічний конкурс, що пройде в Україні, стане новою яскравою сторінкою в історії дитячого «Євробачення», враховуючи новий підхід до організації шоу, яка передбачає багато нових елементів і рішень, які представить учасникам і глядачам конкурсу Національна телекомпанія України — мовник-організатор конкурсу – у співпраці з Європейською мовною спілкою.

Серед інновацій конкурсу найперше слід відзначити, наприклад, присудження нагороди не тільки за перше місце, а також за друге та третє місця – яскравим виконавцям як визнання їхнього неперевершеного таланту та великої працездатності, без якої неможливо здобути жодної перемоги.

Традиційно кожен конкурс має свою творчу концепцію, тему, яка відображена в офіційному слогані. Дитячий пісенний конкурс «Євробачення – 2013» проходитиме під гаслом «Be Creative!». Ця тема є символічною для України як країни-організатора конкурсу, зважаючи на те, що 2013-й Президент України Віктор Янукович проголосив Роком дитячої творчості.

Тема творчості також є символічною для самого конкурсу, оскільки поняття «творчість» є одним із ключових цінностей конкурсу; саме можливість творити дозволяє дітям якнайкраще продемонструвати свої вміння та таланти, віднайти в собі нові здібності, краще пізнати один одного.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення – 2013» в Україні також матиме нові підходи та рішення в організації соціальної програми для юних виконавців протягом тижня Дитячого «Євробачення», що передуватиме фіналу конкурсу.

У цьому контексті особливу увагу буде приділено організації заходів освітнього спрямування, оскільки саме освіта дає можливість всебічно розвиватися кожній особистості, самореалізуватися, сформувати інтелектуальний і творчий потенціал і ресурс для процвітання нації.

Пряма трансляція фіналу Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2013» відбудеться 30 листопада 2013 року у період з 20:00 до 22:00 (19:00-21:00 CET) в ефірі Першого Національного телеканалу України та ефірі мовників-учасників, які матимуть честь представляти свої країни в Дитячому пісенному конкурсі «Євробачення – 2013».

Виступи конкурсантів відбуватимуться наживо перед мільйонами телеглядачів і тих, хто дивитиметься шоу в інтернеті в режимі потокового відео. Переможця шоу оберуть спільними голосами журі та глядачів з кожної країни-учасниці конкурсу.

Проведення в Україні Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2013» стане важливим заходом у рамках соціальної та культурної інтеграції як невід’ємної частини євроінтеграційного курсу України, а також для позиціонування України як держави, яка високо цінує родинні цінності та проводить культурно-мистецькі заходи з підтримки талановитих та обдарованих дітей, приділяючи особливу увагу стимулюванню та розвитку дитячої творчості.

 

Про Дитячий пісенний конкурс «Євробачення – 2013»

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» є спільним міжнародним продуктом членів Європейської мовної спілки (ЄМС), що виробляється під егідою ЄМС як частина міжнародного обміну телевізійними програмами, відомого як «Євробачення». Мета конкурсу — промоція молодих талантів у сфері популярної музики шляхом заохочення міжнародної конкуренції між молодими виконавцями.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» вважають одним з найпрестижніших талант-шоу для дітей віком 10-15 років. Конкурс було засновано у 2003 році, вперше його провели в Данії. У наступні роки країнами-організаторами конкурсу були: 2004 рік – Норвегія, 2005 рік – Бельгія, 2006 рік – Румунія, 2007 рік – Нідерланди, 2008 рік – Кіпр, 2009 рік – Україна, 2010 рік – Білорусь, 2011 рік – Вірменія, 2012 рік – Нідерланди, 2013 рік – Україна.

 

Про мовника-організатора

Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2013»

Національна телекомпанія України протягом багатьох років є ексклюзивним партнером Європейської мовної спілки на території України, бере участь у проектах: Пісенний конкурс «Євробачення» (2003-2013 роки), Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» (2006-2013 роки), Танцювальний конкурс «Євробачення» (2007-2008 роки), Конкурс молодих музикантів «Євробачення» (2008 та 2012 роки), «Магія цирку» (2011 року) та Конкурс молодих танцюристів (2013 року).

Особливими роками для НТКУ в історії співробітництва між НТКУ та ЄМС стали 2005 та 2009, коли НТКУ здобула почесне право на організацію та проведення в Україні Пісенного конкурсу «Євробачення – 2005» та Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2009» відповідно. Організація та проведення конкурсів на найвищому організаційному, творчому та технічному рівнях отримала високу оцінку з боку Європейської мовної спілки.

НТКУ протягом багатьох років є ексклюзивним партнером з трансляції найважливіших спортивних міжнародних подій, серед яких: Літні та Зимові Олімпійські Ігри, починаючи з 1994 року та включаючи Ігри 2012 року, Параолімпійські Ігри, Ліга Чемпіонів сезон 2005/2006, УЄФА ЄВРО 2000™, УЄФА ЄВРО 2004™, УЄФА ЄВРО 2008™ та УЄФА ЄВРО 2012™, 2010 FIFA World Cup™, 2014 FIFA World Cup™ тощо.

НТКУ забезпечує виробництво економічних, публіцистичних, культурно-освітніх, художньо-мистецьких, навчальних, розважальних, спортивних програм, а також програм для дітей та юнацтва.

Телеканал «Перший» – загальнонаціональний телеканал, головний канал мовлення НТКУ.

В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу – 98%.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux